Suomi
English

Johtoryhmä

Arto Tiitinen

Arto Tiitinen
Toimitusjohtaja

Saku Antikainen

Saku Antikainen
Tuotantojohtaja

Asko Dahlbom

Asko Dahlbom
Johtaja, rahoitus, ITC, kiinteistöt

Hanna Eskola

Hanna Eskola
Laatu- ja ympäristöjohtaja

Mikko Kuuppo

Mikko Kuuppo
Operatiivinen johtaja, BtoB ja BtoC

Juha Matti Lahteenmaa

Juha-Matti Lähteenmaa
Johtaja, hankinnat ja kumppanuudet

Jussi Saukkonen

Jussi Saukkonen
Johtaja, talous, kehitys ja HR

Elise Tarvainen

Elise Tarvainen
Operatiivinen johtaja, kansainvälinen liiketoiminta

Janne Uski

Janne Uski
Tuotekehitysjohtaja

Antti Olin

Antti Olin
Muotoilujohtaja, Design Director

Muotoilu ja tuotetarjoaman kehitys

Janne Uski

Janne Uski
Tuotekehitysjohtaja

Antti Olin

Antti Olin
Muotoilujohtaja, Design Director

Ilari Jaaskelainen

Ilari Jääskeläinen
Valikoimajohtaja
ilari.jaaskelainen@isku.com
044 386 3860

Myynnin johto, yritysmyynti (BtoB)

Mikko Kuuppo

Mikko Kuuppo
Operatiivinen johtaja, BtoB ja BtoC
mikko.kuuppo@isku.com

Lindberg Henna

Henna Lindberg
Aluejohtaja, Etelä-Suomi henna.lindberg@isku.com
040 845 6784

Lahtinen Maria

Maria Lahtinen
Aluejohtaja, Keski-Suomi maria.lahtinen@isku.com
040 080 4696

Ylilauri Ilkka

Ilkka Ylilauri
Aluejohtaja, Pohjois-Suomi ilkka.ylilauri@isku.com
040 596 2688

Juho Pirttimaa

Juho Pirttimaa
Asiakkuusjohtaja
juho.pirttimaa@isku.com
045 698 2120

Katja Laukkanen

Katja Laukkanen
katja.laukkanen@isku.com
040 091 2860

Myynnin johto, kuluttajamyynti (BtoC)

Mikko Kuuppo

Mikko Kuuppo
Operatiivinen johtaja, BtoB ja BtoC
mikko.kuuppo@isku.com

Ville Levaniemi

Ville Leväniemi
Aluejohtaja, Länsi- ja Pohjois-Suomi
ville.levaniemi@isku.com
050 436 9946

Taija Purhonen

Taija Purhonen
Aluejohtaja, Keski- ja Itä-Suomi
taija.purhonen@isku.com
050 542 3581

Tommi Hagman

Tommi Hagman
Aluejohtaja, PK-seutu
tommi.hagman@isku.com

Hankinnat

Materiaalit

Erkki Hakkinen 170216 ID

Erkki Häkkinen
Hankintapäällikkö
erkki.hakkinen@isku.com
044 792 3178

Tuotteet

Mika Hakkanen 161115 ID

Mika Häkkänen
Hankintapäällikkö
mika.hakkanen@isku.com
050 468 1842

IT-hankinnat

Virpi Kotilainen 240516 ID E-mail 800x800

Virpi Kotilainen
IT-päällikkö
virpi.kotilainen@isku.com
044 386 8597